Nieuwe teamindeling senioren seizoen 2025-2026
Met het nieuwe voetbalseizoen voor de deur is de teamindeling voor de senioren bekend. Achter de schermen is de afgelopen periode hard gewerkt om tot een evenwichtige en toekomstgerichte indeling te komen. Hierbij is rekening gehouden met input van spelers, trainers en leiders.
Dit jaar gaan we van start met vijf seniorenteams, wat betekent dat we één team minder hebben dan vorig seizoen. De belangrijkste wijziging is dat het 45+-team is gestopt met competitievoetbal. In plaats daarvan vormen zij samen met de All Stars een trainingsgroep op zondagochtend. Hiermee blijft deze hechte groep toch actief binnen de vereniging, zij het in een andere vorm.
We kijken uit naar een sportief en gezellig seizoen met hopelijk veel mooie wedstrijden en een sterke opkomst op de trainingen.
Klik HIER voor de indeling
Onderstaand nog een aantal data waarop indelingen en wedstrijdschema’s bekend worden gemaakt voor categorie B:
- 8 augustus: Publicatie competitie- en beker indelingen senioren
- 9 augustus: Publicatie wedstrijdprogramma van competitie en beker
Namens het bestuur en de technische commissie wensen we alle seniorenteams veel succes en plezier komend seizoen!